BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rytoj ir vėl lis

Myliu Lietuvos Televiziją. Neironizuojant-tai atgaiva nuo įsipykusių komercinių veidelių, įvairaus kalibro krūtinių-dainininkių ir nesibaigiančių (tikrai, pradedu galvoti, kad ne Egipto piramidės amžinos, o „dešimtukai” su per kanalus migruojančiomis šokio bitelėmis) „projektų” su kvailokai besiriejančiais „komisijų nariais”.

LTV - tai reikiamas solidumas atskiestas jaunatviška išvaizda. Viskas būtų puiku jei ne vienas „bet” - orų pranešėjai žinių laidose.

Neskaičiau, tačiau, esu tikras, nacionalinio transliuotojo reikalavimai orų pranešėjai (-ui) yra maždaug tokie: jokios kosmetikos, pageidautini prasti ir neskoningi drabužiai, susikaustymas prieš televizijos kamerą, išsigandusi veido išraiška. Na, ir būkim kiek negailestingi - nepatraukli išvaizda.

Norėčiau patikslinti, kad nesu itališkų laidų gerbėjas, kuriose įdegusios gražuolės su trikotažo atraižėlėmis ant išpuoselėto kūno, blyksėdamos akimis praneša: „O Apeninuose lietussss..”.

TV3 turi savo prekinį ženklą N.Šuliją, LNK nuėjo slidesniu keliu ir „atrado” jaunąją K.Liukaitytę, kurios traškantys per siūles kostiumėliai priverčia įdėmiai sekti atmosferos frontus. LTV sunkioji artilerija ir maloni išimtis niūriam orų televizijos fone - Audronė Galvonaitė. Žiūrovas ekrane mato savimi pasitikinčią profesionalę, nekompleksuojančią prieš TV objektyvą ir sukuriančią rūpestingos ‚”orų mamos”  įvaizdį. Tačiau ši „mama” pasirodo taip retai ir tik tokiu metu, kad LTV gerbėjams belieka toliau raukantis stebėti, kaip orus pristato žmonės į kuriuos žiūrint žinai - rytoj ir vėl lis.

 Pagarbiai,

Sausuolis

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą