BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gruodis, 2014

Trumpas metinis Sausuolio pranešimas

2014-12-23

foto iš KAM archyvo

foto iš KAM archyvo

Gerbiami blogiečiai, blogo skaitytojai,
Metų apibendrinimo dėlei, trumpas komentaras ir neordinariai teisingos mintys.
Taigi, metus pradėjom su padangų svilėsiais broliškame Kieve ir 0,78 proc. nuo BVP gynybai. Baigiantis pirmajam ketvirčiui, buvome patikinti, jog galime miegoti ramiai, tačiau aktyvios visuomenės dėka ir „juodojo diržo per subinaitę” varlyčių mėgėjui pagalba, įsukome gerų naujienų ratą. Gerų naujienų savo kariams (tuo pačiu-valstybei apskritai).
Vis labiau liepsnojant Ukrainos rytams sukrapštėme papildomų lėšų, ko pasėkoje, gynybos finansavimas pakilo iki 0,89 proc. nuo BVP.
Partijų susitarimas, 2020 metai, ne, to nevertinu kaip itin didelio pasiekimo, nes po velnių - 2020 metai!!!
Mano sūnus tuomet jau bus išaugęs kokias 3 mokyklines uniformas. Ne mažiau tiek, bus sutrynęs ir kiekvienas kariškis, taigi papildomas 130 milijonų visgi yra gerai, bet 2020 metai… .
O, bet, tačiau Kalėdos, daugiau optimizmo- grom, javelin, FN scar bei Arvekos šarvinės liemenės-puiku!
Brangus Kalėdų seneli, ką manai dėl Panzerhaubitze 2000 arba NASAMS? Gal tilptų po eglute bent ateities sutartys jų įsigyjimui?
O apskritai, visas tas lūpų virpinimas ir aiškinimas “O kodėl mes neskyrėm pinigų kariuomenei, o kodėl??!! (grąžomos rankos)” man sukelia sarkastišką šypseną, nes 99 proc. tų aimanuojančių apie gynybą negalvojo, nekalbėjo, arba kartkartėmis minėjo žodį “saldofonas” kaip savo humoro viršūnę, bei tokius kaip šio komentaro autorių tuo žodžiu vadino ir….bac-”atsivertimas”.
Analogija su aktyviomis marksizmo-leninizmo dėstytojomis ir LKP sraigteliais, Atgimimo-Sąjūdžio laikais ėjusiais keliais aplink bažnyčias ir pasidariusiais itin “pabažnais”.
Jei visi verkiantys skirtų savo 2 proc. GPM paramą kariuomenei ir dar po pem litų pervestų asmeniškai, mūsų ginkluotas ežiukas priešui būtų kur kas didesnė rakštis sėdimojoje.
Tai tiek.
P.S. Ir neprisirykit aguonpienio nes jis migdo, o miegoti mes negalime-naktys tuoj pradės trumpėti, meška kelsis iš miego.
Nuoširdžiai Jūsų,
Sausuolis

2014 2015

Rodyk draugams