BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Spalis, 2014

Gyvybės draudimo diagnozė

2014-10-15

Buityje, būdo ar elgesio nuokrypis gali būti vadinamas keistumu, neordinarumu, ekstravagancija, “neformatu” ar pan., tačiau kuomet tai ŽENKLIAI nukrypsta nuo visuotinai priimtinų normų, įsijungia medicina, bei būsena įvardinama kaip susirgimas, iškrypimas, klinika, diagnozė ir t.t.
Mūsų valstybės santykis su savo jėgos struktūromis yra (tikiuosi-buvo), iškrypęs. Jei tiksliau-mazohistinis. Mes, oficialiai deklaruodami, kad esame padorūs Europos bendrijos piliečiai, žvilgčiojome į šonus bei klapsėdami akutėmis nebyliai kvietėme - “muškite, mus muškite, paimituosime gynybą”.
Išromytas valstybinės agresijos-karingumo genas (labai dera su suicidinėm nuostatom) , kurį papildė didžiavimasis ištrūkus iš Sovietų “beveik be aukų”, tik su “dainuojančios revoliucijos pagalba”, pratęsė instinktyvus purtymasis “slogaus kareivinių dvoko ir diedovščinos, naujoje laisvoje Lietuvoje” ir apvainikavo “šiais laikais niekas tankais nekariauja” tezės.
Tačiau tai kas vyksta dabar-geriausia kas gali nutikti mums gynybos plotmėje.
Turime vieną sparčiausiai augančių ekonomikų ES, mažėjančią emigraciją, didėjantį grįžtančiųjų skaičių, prielaidas gimstamumo didėjimui. Mūsų niekas neužpuolė, o gyvybės draudimo bendrovė (NATO) nuo eilinio vadybininko iki valdybos pirmininko patvirtino, kad net nesiruošia mums leisti numirti. Maža to, apdėlios putplasčiu, kad trenkto kaimyno sviestas akmuo mūsų nesužeistų (sužeidus-apmokės didesniąją gydymo išlaidų dalį).
Viskas ko mums reikia-šiek tiek padidinti draudimo įmokas ir mažinti haliucinogenų vartojimą, kurie kelia vaizdinius apie pūkuotą, rožinį, pliušinį pasaulį, kur “žydi gėlės ir už kiekvieno kampo gėris”.
Moteriškas žodis “politika” turi kietus, plieninius macho atributus - jėgą, klastą, žvėriškumą.
Tikiuosi, valstybė baigė lėbauti, praėjo sunkią delyro fazę ir pradės stiprinti savuosius macho atributus.

Pagarbiai,

Sausuolis

Rodyk draugams