BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

O Premjeras man patinka!

Matyt aš taip „nekenčiu” savo šalies valdžios, kad pamažu ji man pradeda patikti. Per visą nepriklausomybės laikotarpį turėjome premjerų mašinų dalių pravardėm (Didysis stabilizatorius), Prezidentą su aiškiu polinkiu į „kanceliariją” (žymieji popieriaus rulonėliai Daukanto aikštėje), karo ministerį su peteliške, dėl kurios sulaukdavo pašaipų.

 Tačiau neturėjome Ministro pirmininko apie kurį kuriami kompiuteriniai žaidimai ir… gaunančio tarptautinius apdovanojimus.

Psichologai, kito žmogaus supratimui, siūlo būti empatiškais, t.y. įsijausti į kito žmogaus būseną, jo jausmus ir padėtį. Niekada nekilo mintis pasijusti premjeru (įdomu ką psichologai pasakytų apie tai), tačiau mūsiškiui turėtų būti nesaldu. Tiesa sakant, už ką? Už tai, kad pasakė, jog pinigų nėra ir „iš niekur” jų neatsiras? Pas mus per šalta ir pinigai ant medžių neauga.

Tačiau ir čia paradoksas. Pamenat, kas sako beveik taip pat ar panašiai? Teisingai, premjero dešinioji ranka, pavaduojanti jį daugeliu atveju, kada šis išvyksta kur nors piečiau Lazdijų. Finansų ministrė.

Paradoksas tame, kad dar aršesnė fiskalinės drausmės puoselėtoja negu premjeras Ingrida Šimonytė tokiais prastais reitingais nesiskundžia. Kaip ir kita griežta mūsų politinio pasaulio moteris.

Tačiau grįžkime prie premjero. O tiksliau prie klasikinio lietuviško teiginio:” Vat jei mane išrinktų tai aš padaryčiau…aš greitai tuos visus vagis už…”pakarpos” ( norminės leksikos išlaikymui, vadinkime tai „pakarpa”)…padaryčiau tvarką ten.” Turiu įtarimų, kad dažną tokį išrinktąjį jau po savaitės ar kelių ištiktų širdies smūgis, nuo streso prasidėtų skrandžio opa, o nemigos veidą puoštų nervinis tikas bei raudonos akys.

Beje, kaip „Vagis” (taip pat dažnas kaltinimas anoniminiuose interneto komentaruose) mūsų Premjeras visai netikęs. Net gėda, du sūnūs ir nei vienas nesėdi minkštam ministerijos krėsle, nevadovauja valstybinei įmonei. Matyt, vienam iš jų „nupirktas” darbas nedidelėje „Google” firmelėje o kitas „įstatytas” į absoliučiai prestižinę virėjo vietą.

Tačiau paskutinė žinia turėjo pribaigti iš pasiutimo tirtančią elektorato dalį: Premjeras-Pasaulio lyderis. Argumentas, kad metinį apdovanojimą skyrė niekam nežinomas „Marazmų” Universitetas lengvai nuneigiamas - Europos verslo mokyklų reitinge ši mokymo įstaiga užima garbingą 7-tą vietą.

Ir patarimas pabaigai-nueikite į parduotuvę, padėsite šalies ekonomikai ir žodis (skonis) „lietuviški koncervai” pasirodys ne toks jau bjaurus.

 

Pagarbiai,

 Sausuolis

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “O Premjeras man patinka!”

  1.   bomzasxxl rašo:

    Kaip jau sakiau - Kubilius - geriausia ką konservai turi. Dar turi viena tobuliausių partinių organizacijų

  2.   jolita999 rašo:

    Visa tiesa straipsnyje…

    limuzinu nuoma

Rašyk komentarą