BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

O, davai, padiskutuojam?

Ar Jus kada aplankė tas nelabai malonus déjà vu jausmas diskutuojant su kuo nors internete? Tikiu, aplankė. Mane taip pat lanko ir ganėtinai dažnai. Turbūt dėl to,kad mėgstu paklebenti tokias jautrias temas kaip tautiškumas, santykiai tarp valstybių ar kitų valstybių piliečių požiūris į mus.
Kai kas juos vadina “troliais”, kiti bando sugalvoti moksliškesnes interneto komentatorių klasifikacijas, tačiau liaudiška patarlė “timpt už vadžių vėl iš pradžių” čia tinka kaip niekur kitur.

Jūs manote, kad Lietuvos ekonominė situacija nėra katastrofiška? Galvojate, kad Lietuva turi pusėtiną premjerą ir neblogą finansų ministrę? O gal netgi manote, kad Rusija ne ką tepasikeitė ir nėra pati draugiškiausia Lietuvai valstybė mažutėje mūsų Žemėje? Ir pagaliau, su istoriniu, statistiniu bei socialinių faktų rinkiniu savo nuomonę pasiruošęs ginti interneto platybėse?
Jūsų naivumas neturi ribų, o nervinių ląstelių perteklių Jūsų galvelėje oponentai padės gerokai sumažinti.
Jūs norite diskutuoti? Pasiruoškite diskutuoti apie viską, bet ne apie temą, apie kurią diskutuojama.
Tarkim, vyksta diskusija apie tai ar kelia mums Rusija grėsmę. Jums pasiseks jeigu oponentai apie tai šnekėsis. Išgirsite apie Briuselį, Europos Sąjungą, skalbimo miltelius, Kosovą, Prezidento tapkes, megztas beretes, koncervus (turite tiek fantazijos, kad viską susieti?:).
Tęsiu toliau. Išgirsite apie naftą, JAV, Libiją, Landsbergį, kolūkius, „užmėtymą kepurėmis per dvi valandas”, gėles ir tankus, visai ne rusą Staliną, kelius ir gamyklas, lietuvių okupantus Afganistane ir liberastiškus gėjus. Tęsti? Bet tokio ilgumo straipsnio jau niekas neskaitys… .

Jeigu su tokiais naujojo kairiojo interneto galiūnais pabandytumėte padiskutuoti tema “Ar gali Jus džiunglėse sudraskyti tigras”, matyt sulauktumėte atsakymo, kad “beatodairiškai kertant miškus tigrų populiacija labai sumažėjo, o niekšingi popieriaus pramonės magnatai, kuriuos reikėtų viešai teisti, maudosi piniguose, tuo metu kai darbo liaudis priversta…” ir t.t.- tiesiog ką nors tokio ir į temą.
Jeigu esate bedarbis arba jūsų atostogų planai prasideda ir baigiasi monitoriaus ekranu-diskutuokite su jais. Tik dėl savo paties sveikatos-nebandykite jiems ko nors įrodyti-beviltiška. Ironija, geriausias ginklas. Atminkit dar vieną puikią lietuvišką patarlę „Kuprotą tik grabas ištiesins”.
Gerų komentarų!

Pagarbiai,

Sausuolis

Patiko (2)

Rodyk draugams

1 komentaras | “O, davai, padiskutuojam?”

  1.   Matantis ir aprašantis rašo:

    Taip, Lietuvoje diskusijos yra neįmanomas. Esu vieno forumo dalyvis, tai beveik visos temos nuklysta į pūdymus. Apie interneto portalų komentatorius išvis neverta rašyti, nes kai kurie komentatoriai yra tikri bukapročiai. Blogų komentatoriai dažnai yra įtikėję savo teisumu ir vaizduoja baisiai išmanančius. Tokios tokelės, tokie pastebėjimai.

Rašyk komentarą