BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: 2015-03-17

Atmintinė pacifistui II

2015-03-17

Po pirmojo straipsnio gavau nusiskundimų:
„Negi viskas taip blogai? Kodėl tos sutirštintos spalvos? Mūsų niekas nepuola ir būkime realistai-nepuls. Juo labiau-tankais ir visokiais ten senoviniais bombardavimais.
Ateina mandagūs žali žmogeliukai, išmeta iš savivaldybės pastato korumpuotus politikus ir iškelia kokios nors ten Šalčininkų respublikos vėliavą. Derybos, derybos, dar truputį derybų ir…‘žalieji‘ pasitraukia. Sunku suvokti, autoriau, a?
Ir po velnių, jei nepasitraukia, visada galima patraukti savo artimuosius kiek toliau.
Anglija, Norvegija, žinia, visus priema :) ”

Nenoriu labai liūdinti jūsų tėvų, bet šiek tiek nesigavo pas juos tam tikri dalykai. Jūsų auklėjimas-taip pat.

Nenoriu labai ir jūsų liūdinti, tik, kad nepabėgsite jūs niekur.
Išeisite iš namų ir…viskas.
Degalinės-neveikia. Iki pirmo antskrydžio-gatvėse kamščiai. Magistraliniuose keliuose-kamščiai (taip, iki pirmo antskrydžio, vėliau-kamščiai iš sudegusių automobilių ir kitko, po ko jūs (jei liksite gyvi, žinoma) niekada daugiau nesinaudosite griliu.
Iki Latvijos jūs privažiuosite jei gyvenate Mažeikiuose. Tiesa, Latvijoje jūsų kelionė ir baigsis. Ne tik dėl to, kad ten kartosis analogiškas scenarijus. Gimtąja prokalbe, kurios pagrindą sudaro bl, n ir x „ištiktukai” šnekančių ir atėjūnus palaikančių ten kur kas daugiau negu pas mus.
Lenkijos-Kaliningrado ir Baltarusijos kryptys-greičiausiai iš ten ir slinks Mordoro jėgos.
Tai sveikinu, liekate savo Fabijoniškėse.
Ir žinote, ką? Hibridinio ar totalaus karo atveju nesusidursite su intelektualiu mėlynakiu rusų karininku iš Pavolgio, žydromis akimis, ant pakaušio nustumta „krapovaja” berete, kurį sugraudinsite Dostojevskio citatomis ir prie kultūringo degtinėlės kiekio įtikinsite “visko čia negriauti”.
Susidursite jūs, su Kadyrovo ar jo įpėdinio čečėnais, plokščių veidelių buriatais ir įvairių mosčių kazokais, kuriems tamstos gėris materialus, bei jūsų žmonos (draugės) užpakalis (gal ir jūsų paties, atsiprašau, žinoma, iš anksto) bus kur kas svarbesni negu sofistikuoti svaičiojimai apie taiką, startup‘us, pasirinkimo laisvę demokratijoje ir stilingus pavaikščiojimus Vokiečių gatve.
Trumpai šį kartą.
Susitiksime. Geriau šaudykloje, o ne belaisvių stovykloje.

Pagarbiai,
Sausuolis

Rodyk draugams