BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: 2014-04-01

Žmonės pabuskite!

2014-04-01

Nepaisant patikinimų, nuskambėjusių iš pačios Prezidentės lupų, kad Lietuva gynybai 2 proc. nuo BVP skirs tik 2020 metais bei pasirašyto analogiško šalies politinių partijų susitarimo, mums pavyko sužinoti, kad egzistuoja slaptas susitarimo priedas pavadintas „Protokolu Nr.401″.
Deklaruodami rūpestį labiausiai nuskriaustais visuomenės nariais, politikieriai spjovė tautai į veidą.
Protokole Nr.401 numatyta, kad per artimiausius 9 mėnesius Lietuva taps labiausiai ginkluota regiono šalimi.
Numatomas maždaug 40-ies naikintuvų pirkimas, iš Prancūzijos, kuri įsipareigojo dėl to Rusijai parduoti tik vieną „Mistral” tipo laivą bei pavadinti jį „Visaginas”. Taip, mūsų gudrūs valdantieji nori įkasti didžiąjai kaimynei atvirai iš jos pasityčiodami.
Rukloje, buvusioje sovietų karo bazėje, įsikurs vokiškų tankų Leopard batalionas. Pagreitinta tvarka vykdomi remonto darbai, statomi angarai, žemės darbams priverstinai įdarbinti pabėgėlių centre gyvenantys užsieniečiai.
Kauno Aleksoto aerodromo perdavimas miesto savivaldybei atšaukiamas. Po 3 sraigtasparnių pirkimo širma ten ruošiamasi įkurdinti kovinių sraigtasparnių „Apache” J.Kairio vardo 2-ją eskadrilę (pirmoji eskadrilė bazuosis Kuršių Nerijoje, iškirtus papildomus 7 hektarus pušaičių).
Beje, numatoma, kad visos lėšos sraigtasparnių pirkimui bus paimtos iš ES 2035-47 metų paramos kaimo plėtros programos, taip visiškai sustabdant Šilavoto senelių pensionato renovacijos ir Rumšiškių etnografinių sodybų gandrų lizdų monitoringo programas.
Neoficialiuose pokalbiuose teigiama „ai, nu vis tiek iš ES neišmes”.
Protokolas Nr.401 detalizuoja ir prieštankinių griovių rausimą Baltarusijos pasienyje (prisidengiant šernų maro pandemijos stabdymu), šauktinių kariuomenės gražinimą (šaukiamųjų amžius pratęsiamas iki pensijinio amžiaus ribos). Protokolo projekte buvo numatytas ir moterų privalomas šaukimas į kariuomenę (išskyrus motinas,pagimdžiusias ir išauginusias 7-is ir daugiau vaikų iki 30 metų amžiaus), tačiau dėl Darbo partijos pirmininkės protestų į parafuotą protokolą ši nuostata nepateko.
Lietuva, kur tu eini?!! Su ku tuo kariausi “ašara dievo aky”??!!!
Sausuolis

Rodyk draugams