BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: 2012-07-13

Antroji krizės banga. Kodėl jums reikia mažinti atlyginimą.

2012-07-13

Pats straipsnelio pavadinimas tarsi kiek įpareigoja. Įpareigoja kalbėti apie Europos Sąjungą, graikus, kurių pensijos buvo skaudžiai nurėžtos iki maždaug mūsų Prezidentinės algos dydžio (juokauju žinoma, nurėžtos netgi daugiau!) ir apie negailestingą mūsų laikų Europos fiurerį pavarde Merkel. Tačiau pabūkime antiglobalistais kita to žodžio reikšme.
Klausimas-testas: „pirmosios krizės”metu Jums mažino atlyginimą?
Jei ne-neskaitykite.
Jeigu Jūs patys mokate sau ir kitiems atlyginimus-taip pat neskaitykite. Protingiems žmonėms taip nutinka. Nors autorius vertina save kaip ne patį kvailiausią sutvėrimą šioje Žemėje-jam vis dar taip nenutiko. Todėl straipsnis skirtas likimo draugams.
Taigi, antras klausimas: kodėl Jums mažino atlyginimą?
Aptakus terminas-optimizacija, tuo laiku skambėjo kaip keiksmažodis ir, tiesa sakant, ne ką tepaaiškino. Tuo tarpu (nelygu kokia įmonė ir veiklos sektorius) mažėjantys klientų srautai, krentantys pardavimai, nutraukiamos sutartys, ilgėjantys skolininkų sąrašai, senkančios kreditinės linijos bylojo-krizė, nepaisant svaiginančio pypkės dūmo, vis dėl to atėjo.

Žinote patį netiksliausią „lakmuso popierėlį” geram-blogam valstybės ir jos piliečių gyvenimui nustatyti?
„O „Maximoje” tokios eilės, visi po du vežimėlius pilnus stumia, ką, blogai gyvenam?”.

Turbūt girdėjote ir apie to posakio antonimą, neva simbolizuojantį visišką ekonominį krachą ir valstybės degradaciją: „Grįždamas iš „Maisto banko” niekaip neprasibroviau iki darbo biržos konsultantės…”.
Paskutinis posakis klykautojams„visi mes mirsim, o Kubilius padarys, kad mirtume skausmingai” yra gyvenimo aksioma, o valstybės ekonomikai padeda kaip nabašnikui švęstas vandenėlis.
Realybėje, nabašnikų nuotaikomis visuomenėje gali pasinaudoti kas tik nori ir…tomis nuotaikomis sėkmingai naudojasi. Nebaksnosiu pirštu į Rytus, nes galiu kam nors žiūrinčiam į Vakarus pataikyti į akį.       Tačiau galiu ir nepataikyti, nes žiūrinčių į vakarus vis mažėja o spoksantiems „pliušinių meškiukų desanto” kryptimi nabašnikų nuotaikos-kaip tik.

Tačiau, kaip jau sakiau-pabūkime antiglobalistais ir pasikapstykime savam darže. Taigi, dėl krizės jums mažino atlyginimą. Krizės buvimu jūs neabejojote, rašė žiniasklaida apie ją daug ar labai daug. Jūs ją jautėte!
Jūs jaučiate krizę dabar?
Nekreipkite dėmesio į kalbas apie Lietuvą, kaip vieną iš ES ekonominio augimo lyderių. Juk taip sako tik kažkoks pasaulio bankas. Pamirškite svaičiojimus apie didėjantį šalies prekių eksportą bei mažmeninės prekybos rodiklių augimus-apie tai šneka niekingas statistikos departamentas.
Skaitėte Prezidentės mintis apie tai, kad antroji krizės banga TIKRAI ateis? Šias mintis skaitė ir jūsų šefas.

Jūs skaitėte straipsnį ekonomisto, kuris tvirtai pareiškė, kad antroji krizės banga smogs Lietuvai su visa jėga? Va taip vat. Šitą straipsnį skaitė ir jūsų šefas. Nesvarbu, kad šis ekonomistas žadėjo „dolerį po 5 litus”, o dar ir rinkimai visai greitai. Šitą straipsnį skaitė JŪSŲ ŠEFAS!!!

Nesvarbu, ateis ar ne į mūsų kiemą antroji krizės banga ar apsiribosime tik lengvais raibuliais Lietuvos ekonominės kūdros paviršiuje, algą jums sumažinti tikrai reikia!

P.S. Straipsnį skaitėte darbo metu, tiesa?!

Pagarbiai,

Sausuolis

Rodyk draugams