BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: 2012-01-02

Apie pinigus ir gyvenimą…tiesiog

2012-01-02

“Pinigai leidžia nedaryti dalykų, kurių nemėgsti daryti.  Kadangi aš nemėgstu daryti praktiškai nieko, pinigai praverčia”

 Groucho Marx

„Saugiausias būdas padvigubinti savo pinigus yra juos perlenkti ir įsidėti į kišenę”

  

Frank Hubbar

  

„Visas žmonijos blogis kyla būtent iš to- žmogus nesugeba ramiai pasėdėti kambaryje”

 

Blaise Pascal

 

Vienas iš būdų pabaigti su milijonu dolerių yra pradėti su dviem milijonais dolerių ir taikyti techninę analizę

 

Ralph Seger

 

 „Tėra tik du svarbūs dalykai gyvenime. Vienas yra seksas,  kitas ne toks svarbus”

 

Woody Allen

 

„Maistas. Vanduo. Pastogė. Miegas. Socialinė infliacija šiuos poreikius pavertė godumu. Staiga tarp pirminių išgyvenimo poreikių atsirado mobilusis telefonas, kabelinė televizija ir prancūziškas manikiūras. Mes tapome absoliučiai didžiausias niurgzliais žmonijos istorijoje su absoliučiai mažiausiu pateisinimu šiam niurzgėjimui”

 

Charlie Diekatze

 

„Nuomonės- kaip užpakalio skylės, visi turi bent vieną“.

  

Clint Eastwood

Rodyk draugams

Rytoj ir vėl lis

2012-01-02

Myliu Lietuvos Televiziją. Neironizuojant-tai atgaiva nuo įsipykusių komercinių veidelių, įvairaus kalibro krūtinių-dainininkių ir nesibaigiančių (tikrai, pradedu galvoti, kad ne Egipto piramidės amžinos, o „dešimtukai” su per kanalus migruojančiomis šokio bitelėmis) „projektų” su kvailokai besiriejančiais „komisijų nariais”.

LTV - tai reikiamas solidumas atskiestas jaunatviška išvaizda. Viskas būtų puiku jei ne vienas „bet” - orų pranešėjai žinių laidose.

Neskaičiau, tačiau, esu tikras, nacionalinio transliuotojo reikalavimai orų pranešėjai (-ui) yra maždaug tokie: jokios kosmetikos, pageidautini prasti ir neskoningi drabužiai, susikaustymas prieš televizijos kamerą, išsigandusi veido išraiška. Na, ir būkim kiek negailestingi - nepatraukli išvaizda.

Norėčiau patikslinti, kad nesu itališkų laidų gerbėjas, kuriose įdegusios gražuolės su trikotažo atraižėlėmis ant išpuoselėto kūno, blyksėdamos akimis praneša: „O Apeninuose lietussss..”.

TV3 turi savo prekinį ženklą N.Šuliją, LNK nuėjo slidesniu keliu ir „atrado” jaunąją K.Liukaitytę, kurios traškantys per siūles kostiumėliai priverčia įdėmiai sekti atmosferos frontus. LTV sunkioji artilerija ir maloni išimtis niūriam orų televizijos fone - Audronė Galvonaitė. Žiūrovas ekrane mato savimi pasitikinčią profesionalę, nekompleksuojančią prieš TV objektyvą ir sukuriančią rūpestingos ‚”orų mamos”  įvaizdį. Tačiau ši „mama” pasirodo taip retai ir tik tokiu metu, kad LTV gerbėjams belieka toliau raukantis stebėti, kaip orus pristato žmonės į kuriuos žiūrint žinai - rytoj ir vėl lis.

 Pagarbiai,

Sausuolis

Rodyk draugams