BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Spalis, 2011

“Libijos kariūnai”

2011-10-10

Ne, Lietuvos generolo J.Žemaičio akademijoje nepradėjo studijuoti libiai.

Žemiau esančios foto galėtų būti įdomios vyrams, kurie šiek tiek nusimano apie kariškus dalykus ir….nori pasijuokti:)

Zenitine artilerija 1

Zenitine artilerija 1

Zenitine artilerija 2

Zenitine artilerija 2

)

 

Kovoms mieste-svarbiausia patogi karinė avalynė

Kovoms mieste-svarbiausia patogi karinė avalynė

Žvalgyba

Žvalgyba

Svarbiausia-atsipalaiduoti

Svarbiausia-atsipalaiduoti

Taip pat svarbu-tinkamai išsisklaidyti

Taip pat svarbu-tinkamai išsisklaidyti

Gyvybingas karys

Gyvybingas karys

karinis transportas

karinis transportas

"Profesionalus" RPG naudojimas

kulkosvadininkas profesionalas, viršuje-RPG profas

kulkosvadininkas profesionalas, viršuje-RPG profas

Rodyk draugams

Motyvaciniai seminarai. Menama nauda

2011-10-05

Motyvaciniai seminarai-tai renginiai per kuriuos apkūnus oratorius staugia ant sėdinčių salėje „Tu gali… (daugiau parduoti, uždirbti milijoną, būti sėkmingas ir t.t.).Dabar pat pasakyk sau…”.

Arba sportiškas oratorius su giliomis pauzėmis, smauglio, žiūrinčio į viščiuką išraiška veide kartojantis „Aš taip pat buvau nesėkmingas, tačiau vieną rytą aš tariau sau…”. Toliau repertuaras yra maždaug identiškas.

Gerus arba blogus oratorius mes matome politikoje, pramogų versle bei…motyvaciniuose seminaruose.

Nei vienu atveju šių oratorių gražbylystės nepraeina be pasekmių. Po rinkimų seka 4 metai panagių turinio nagrinėjimo higienistams nepriimtinu būdu („Viešpatie, na ka mes išsirinkom?”), dantų griežimo spaudžiant nuotolinio vaizdo pultelį („Nėra ką žiūrėti per tas lietuviškas TV!”) arba…masli veido išraiška sužinojus, kad yra galimybė dalyvauti motyvaciniame seminare.

„Yra galimybė” pasakyta diplomatiškai. Paprastai tai reiškia, kad darbdavys siūlo-nurodė tokiame seminare dalyvauti.Toliau viskas priklauso nuo žmogaus nusiteikimo. Viena kategorija pamąstys: „Ai, vis geriau negu darbe”. Tokio biuro planktono yra dauguma. Beje, po seminaro, tokie aktyviausiai aiškina, kad jis buvo nepakartojamas, jame jie pasisėmė daugybę patirties, kurią aktyviai imsis taikyti darbe.

Patarimas darbdaviui-netikėkite jais. Skiedžia jie dėl to, kad numano, jog visus tūkstančius, kurie buvo išmesti į balą tokio seminaro pirkimui, darbdavys slapta aprauda, o jie gi siekia pasirodyti „lojalūs darbuotojai”.

Kita kategorija išsižiojus žiūrės į tiesioginį „viršinyką” ir pagal komandą džiaugsis, po seminaro linksės galvomis, kada šis pažers „keletą neesminių kritinių pastabų”, bet „iš esmės” seminarą vertins kaip itin reikalingą ir naudingą bendrovei.

Bus ir trečioji, neskaitlinga tylių rezistentų grupė, kuri vykusį seminarą vertins kaip sugaištą laiką ir netikslingai panaudotus pinigus (išsireiškiau kaip galima mandagiau).

Kitaip tariant, motyvaciniai seminarai neduoda tiek naudos kiek iš jų tikimasi.

Visų pirma dėl to, kad tai yra komercija. Pranešėjo (mentoriaus, koučerio, vedėjo, lektoriaus ir t.t.) tikslas-jūsų pinigai. Kiek jūs įsisavinsite jo „metodiką” ir pateikiamas „unikalias žinias” jam svarbu. Tačiau tik tiek ar kompanija pas jį užsakinės mokymus kitiems (ar pakartotinus-tiems patiems) darbuotojams.

Antra, pranešėjų kvalifikacija. Teko matyti seminarų vedėjų, kuriems nepamaišytų logopedų pagalba.

Ir pagrindinė skepsio priežastis-pateikiamos informacijos lėkštumas ir nauda klausytojams. Naudos nėra. Praktiškai jokios. Greitas maistas ir tiek. Žinia, gyvenimas greitas, o tobulėti dvasiškai 20 metų pas Tibeto vienuolius skabant žolytes ir stebint kalnų upelius retas, kuris galimybių turime, bet gal tuomet rinkimės kitokį būdą o ne motyvacinių seminarų greitmaistį?

Pagarbiai,

 Sausuolis

Rodyk draugams

CŽV kalėjimai, kam jie įdomūs?

2011-10-04

Aiškėja skandalingi faktai, kad Abu Zubaydah galėjo būti laikomas Lietuvoje. Tokia yra mūsų prielaida, nes lėktuvas, kuriame galimai buvo šis asmuo, galimai leidosi Vilniuje ir todėl, todėl…negalima kankinti žmonių! Atnaujinkite tyrimą dėl CŽV kalėjimų!

 Maždaug tokius „argumentus” pateikia organizacija „Amnesty International”. Prieštarauti žmonių kankinimo draudimui ir norui žinoti tiesą regis būtų eretiška. Tačiau kaip sakoma vienoje patarlėje apie gerais norais grįstus kelius… .

Parlamentinis tyrimas, prokuratūros tyrimas CŽV kalėjimų egzistavimo Lietuvoje faktų nepatvirtino.

Finita la comedia?

„Nei velnio! Reikia tirti toliau.”

 Tačiau būkime nuoseklūs ir sudėliokime „kas bus jeigu” grandinėlę.

 Kas bus jeigu netirsim?

Atvirai pasakius, manyčiau, kad tiesiog nieko nebus. „Teisybės ieškotojai”, protesto vardan gal prirakins prie statybinės tvoros fragmento dar keletą spuoguotų „aktyvistų”, surengs tūžmingą konferenciją „Unlock the truth in Lithuania II” pademonstruodami ta proga išleistą makulatūrą brangiais blizgančiais viršeliais ir…viskas.

 Ką mums duos naujas tyrimas?

 Diplomatinius-finansinius nuostolius. Naują diplomatinio korpuso Vilniuje susirašinėjimo bangą su mūsų užatlantės strateginiu partneriu ir („kas galėtų paneigti galimybę”) tam tikrų investicinių JAV projektų Lietuvoje įšaldymą „kol atšils klimatas” arba „abi pusės ras tinkamus kompromisinius sprendimus”. Kitaip tariant, jau ne pirmą kartą bus suabejota Lietuvos, kaip partnerės, patikimumu o valstybės ūkis neteks milijonų litų su šimtais ar tūkstančiais naujų darbo vietų.

Papildomas išlaidas. Valstybės institucijų biudžetai bus švaistomi komisijų kūrimui. Važinėjimui po miškingas Nemenčinės vietoves. Sėdėjimui kabinetuose su kava ir pokalbiais: „Ir Jums tikrai neskambino ponas Smitas? Neskambino …hmmm…taip ir parašom protokole”.

Tuo tarpu valstybinis sektorius darbo našumu pasigirti negali  ir eilės prie valdininkų durų nemažėja.

Fizinio saugumo sumažėjimą. Jūs labai jaudintumėtės dėl partnerio, kuris šypsodamasis į veidą, už akių rezga intrigas? Girdėjome apie NATO parengtus Lietuvos gynybos planus, kuriuose JAV vaidmuo nutylimas. Sakysite, natūralu, JAV toli o kitos aljanso narės šalia. Tačiau kitos aljanso narės smarkiai mažina savo gynybos biudžetus, flirtuoja su „meška” ir sustingusios iš siaubo žiūri į „duosim-neduosim Europai dujų” žaidimus.

Tirkime toliau ir JAV vaidmens NATO gynybos planuose nesumažės. Ir nepadidės. Jo tiesiog neatsiras.

„Aitvaras” ant motociklų Afganistane geopolitinių svarstyklių mūsų pusėn nenusvers. Tai gali padaryti politikai.

Pasiduodantys šantažui arba ne.

Valstybės silpninimą. Kiekvienas taksistas žino apie objektą Antaviliuose, kurio…žinoti tiesiog neturėtų. Žyma „slaptai” galioja ir demokratinėse šalyse.

Ar gali suinteresuotos, valstybei nepalankios, jėgos pasinaudoti situacija ir šališka žiniasklaidos dalimi bei kelti institucijų vadovų, atsakingų už mūsų šalies vidinį ir išorinį saugumą, kompetencijos klausimus? Gali. Ir kels, kuo stipriau bus įsiūbuojama skandalo švytuoklė.

 Ir taip ne itin aukštą pasitikėjimą teisėsauga sudrebino „buitinis” pedofilijos skandalas. Keletas negudrių viešųjų ryšių triukų ir  „CŽV kalėjimų” atvejis gali jį pranokti bei būti pateiktas kaip chrestomatinis „atitinkamų institucijų neįgalumas”. Tuo pačiu ir valstybės. Mano ir Jūsų Valstybės.

 Tad KAM reikalingi CŽV kalėjimai Lietuvoje?

  Pagarbiai,

 Sausuolis

Rodyk draugams